Departamentul de Studii Romanice

Delia Siliște

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: silistedelia@gmail.com

Monica Borș

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: monica.bors@ulbsibiu.ro

Mircea Ardeleanu

Profesor universitar doctor

Contact:
E-mail: mircea.ardeleanu@ulbsibiu.ro

Maria-Elena Milcu

Conferențiar universitar doctor abilitat

Contact:
E-mail: maria.milcu@ulbsibiu.ro

Rodica Brad

Conferențiar universitar doctor

Contact:
E-mail: rodica.brad@ulbsibiu.ro

Rodica Mihulecea

Conferențiar universitar doctor

Contact:
E-mail: maria.mihulecea@ulbsibiu.ro

Dumitra Baron

Conferențiar universitar doctor

Contact:
E-mail: dumitra.baron@ulbsibiu.ro

Adrian Iancu

Conferențiar universitar doctor

Contact:
E-mail: adrian.iancu@ulbsibiu.ro

Mihaela-Gențiana Enache

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: mihaela_g_enache@yahoo.com

Dorin Comșa

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: dorin.comsa@ulbsibiu.ro

Page 2 of 41234

Contact

Adresa: Bd-ul. Victoriei,
nr. 5-7, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

TOP