Programare restanțe

sesiunile iulie și septembrie 2020

Start

July 20, 2020 - 12:00 am

End

September 14, 2020 - 12:00 am

Adresă de e-mail Gradul didactic Numele și prenumele Restanțe IULIE Restanțe SEPTEMBRIE
ovidiu.matiu@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. MATIU Ovidiu 24.07 12:00 10.09 12:00
radu.dragulescu@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr.habil. Drăgulescu Radu 20.07 10:00 11.09 10:00
ovidiu.matiu@ulbsibiu.ro Prof.univ.dr. SASS Maria 22.07 10:00 10.09 10:00
rodica.grigore@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Grigore Rodica 20.07 08:00 07.09 09:00
maria.creanga@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Creangă Teodora 24.07 10:00 11.09 10:00
doris.sava@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr.habil. Sava Doris 21.07 10:00 10.09 10:00
nora.capatana@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Capatana Oana-Nora 23.07 10:00 09.09 10:00
simina.terian@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Terian Simina 20.07 10:00 11.09 10:00
dragos.varga@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Varga Dragoș 22.07 10:00 11.09 10:00
maria.mihulecea@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Mihulecea Maria-Rodica 20.07 10:00 09.09 10:00
eva.burdusel@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Eva-Nicoleta Burdusel 20.07 18:00 10.09 18:00
miruna.ciocoipop@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Ciocoi-Pop Miruna 20.07 10:00 07.09 10:00
carmen.popa@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Popa Carmen 20.07 12:00 11.09 12:00
carmensimona.oprisor@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Oprișor Carmen 23.07 08:00 10.09 09:00
dumitra.baron@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Baron Dumitra 20.07 15:00 11.09 15:00
kinga.boitor@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Boitor Kinga-Dora 25.07 17:00 12.09 17:00
rodica.volovici@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Volovici Rodica 22.07 15:00 09.09 15:00
silvia.florea@ulbsibiu.ro Prof.univ.dr.habil. Silvia Florea 23.07 09:00 13.09 12:00
dana.dogaru@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Dogaru Dana 21.07 08:30 07.09 08:30
rodica.brad@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Brad Rodica Maria 20.07 12:00 09.09 09:00
iulia.cindea@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Iulia Elena Gîță 23.07 12:00 11.09 12:00
lacramioara.popa@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Popa Lăcrămioara-Marilena 24.07 09:00 08.09 09:00
rodica.roman@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Roman Rodica 20.07 10:00 09.09 10:00
maria.milcu@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr.habil. Milcu Maria Elena 21.07 11:00 09.09 12:00
dan.sava@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Sava Dan-Serban 22.07 09:00 03.09 09:00
daria.rahaian@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Pârvu Daria-Eugenia 23.07 13:00 09.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Diana Nechit 22.07 12:00 10.09 14:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Andrei Șerban 23.07 12:00 07.09 12:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Ofelia Popii 22.07 10:00 13.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Adriana Bârză-Cârstea 21.07 10:00 07.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Veronica Pătru 21.07 10:00 08.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Claudia Maior 22.07 10:00 08.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Eugen Gyemant 22.07 10:00 08.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Asist.univ.drd. Anca Boieru 20.07 10:00 10.09 10:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Luminița Bîrsan 20.07 10:00 07.09 10:00
radu.dragulescu@ulbsibiu.ro Prof.univ.dr. Chioar Dumitru 20.07 08:00 07.09 09:00
valerica.sporis@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Sporiș Valerica 22.07 12:00 09.09 13:00
otilia.oprea@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Oprea Maria-Otilia 21.07 10:00 11.09 12:00
alina.bako@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Bako Alina 23.07 10:00 10.09 10:00
andreea.teodorescu@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Teodorescu Andreea 22.07 15:00 11.09 17:00
ileana.cristea@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Cristea Ileana 22.07 11:00 09.09 11:00
didi.cenuser@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. CENUSER DIDI-IONEL 22.07 10:00 07.09 10:00
mirela.petrascu@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Petrascu Mirela 22.07 10:00 09.09 10:00
marius.stroia@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Stroia Marius 23.07 10:00 09.09 10:00
diana.florea@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Florea Diana 20.07 09:00 07.09 09:00
anca.tomus@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Ignat Anca Diana 24.07 11:00 07.09 11:00
monica.bors@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Monica Bors 21.07 12:30 10.09 10:00
silviu.bors@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Silviu Bors 21.07 09:00 10.09 09:00
diana.nechit@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Vicențiu Rahău 20.07 10:00 07.09 10:00
melinda.erzse@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Erzse Melinda 20.07 12:30 07.09 12:30
ioana.constantin@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Constantin Ioana 22.07 10:00 09.09 10:00
emilia.vaida@ulbsibiu.ro Asist.univ.dr. Vaida Emilia-Ioana 24.07 10:00 11.09 10:00
gabriela.nistor@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Gabriela NISTOR 22.07 16:00 07.09 11:00
anca.iancu@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Anca-Luminiţa Iancu 23.07 11:00 11.09 12:00
karina.schneider@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Ana-Karina Schneider 20.07 09:00 07.09 10:00
dorin.comsa@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Comșa Dorin 20.07 12:00 10.09 12:00
sunhild.galter@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Galter Sunhild 23.07 17:00 11.09 10:00
alexandra.mitrea@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Mitrea Alexandra 23.07 11:00 11.09 12:00
andrei.terian@ulbsibiu.ro Prof.univ.dr.habil. Terian Andrei 20.07 18:00 10.09 18:00
adrian.iancu@ulbsibiu.ro Conf.univ.dr. Iancu Adrian 22.07 10:00
delia.siliste@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Siliște Delia 22.07.2020 11:00 14.09 10.30
maura.giura@ulbsibiu.ro Lector univ.dr. Giura Maura 24.07.2020 10:00 09.09 10:00

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP