Departamentul de Studii Romanice

Dorin Comșa

Lector universitar doctor

E-mail: dorin.comsa@ulbsibiu.ro

Maria-Otilia Oprea

Lector universitar doctor

E-mail: otilia.oprea@ulbsibiu.ro

Rodica Roman

Lector universitar doctor

E-mail: rodica.roman@ulbsibiu.ro

Emilia Vaida

Asistent universitar doctor

E-mail: emilia.vaida@ulbsibiu.ro

Maura Giura

Lector universitar doctor

E-mail: maura.giura@ulbsibiu.ro

Rodica Volovici

Lector universitar doctor

E-mail: rodica.volovici@ulbsibiu.ro

Silviu Borș

Lector universitar doctor

E-mail: silviu.bors@ulbsibiu.ro

Iulia Deaconu

Asistent doctorand

E-mail: iulia.deaconu@ulbsibiu.ro

Ștefan Baghiu

Asistent universitar doctor

E-mail: stefan.baghiu@ulbsibiu.ro

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP