Professors

Simina Terian-Dan

Conferențiar universitar doctor

E-mail: simina.terian@ulbsibiu.ro

Alina-Ioana Bako

Lector universitar doctor

E-mail: alina.bako@ulbsibiu.ro

Delia Siliște

Lector universitar doctor

E-mail: delia.siliste@ulbsibiu.ro

Monica Borș

Lector universitar doctor

E-mail: monica.bors@ulbsibiu.ro

Diana Florea

Lector universitar doctor

E-mail: diana.florea@ulbsibiu.ro

Maria-Elena Milcu

Conferențiar universitar doctor abilitat

E-mail: maria.milcu@ulbsibiu.ro

Rodica Brad

Conferențiar universitar doctor

E-mail: rodica.brad@ulbsibiu.ro

Rodica Mihulecea

Conferențiar universitar doctor

E-mail: maria.mihulecea@ulbsibiu.ro

Dumitra Baron

Conferențiar universitar doctor

E-mail: dumitra.baron@ulbsibiu.ro

Adrian Iancu

Conferențiar universitar doctor

E-mail: adrian.iancu@ulbsibiu.ro

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP