Professors

Maria Sass

Prof. univ. dr.

maria.sass@ulbsibiu.ro

Silvia Florea

Prof. univ. dr. habil.

silvia.florea@ulbsibiu.ro

Dan-Șerban Sava

Conf. univ. dr.

dan.sava@ulbsibiu.ro

Alexandra Mitrea

Conf. univ. dr.

alexandra.mitrea@ulbsibiu.ro

Eva Nicoleta Burdușel

Conf. univ. dr.
Prodecan

eva.burdusel@ulbsibiu.ro

Ileana Cristea

Conf. univ. dr.

ileana.cristea@ulbsibiu.ro

Ana Karina Schneider

Conf. univ. dr.

karina.schneider@ulbsibiu.ro

Dana Dogaru

Conf. univ. dr.

dana.dogaru@ulbsibiu.ro

Sunhild Galter

Conf. univ. dr.

sunhild.galter@ulbsibiu.ro

Doris Sava

Conf. univ. dr. habil.

doris.sava@ulbsibiu.ro

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP