Professors

Ioana Constantin

Lector univ. dr.

ioana.constantin@ulbsibiu.ro

Lăcrămioara Popa

Lector univ. dr.

lacramioara.popa@ulbsibiu.ro

Marius Daniel Stroia

Lector univ. dr.

marius.stroia@ulbsibiu.ro

Anca Ignat

Lector univ. dr.

anca.ignat@ulbsibiu.ro

Carmen Popa

Lector univ. dr.

carmen.popa@ulbsibiu.ro

Ovidiu Matiu

Lector universitar doctor
Director de departament DSAAG

E-mail: ovidiu.matiu@ulbsibiu.ro

Ana-Blanca Ciocoi-Pop

lector univ. dr.

anablanca.ciocoipop@ulbsibiu.ro

Roxana Grunwald

Lector univ. dr.

roxana.grunwald@ulbsibiu.ro

Monica Cojocaru

Lector univ. dr.

monica.cojocaru@ulbsibiu.ro

Kinga Dora Boitor

Lector univ. dr.

kinga.boitor@ulbsibiu.ro

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP