Professors

Sunhild Galter

Conf. univ. dr.

sunhild.galter@ulbsibiu.ro

Doris Sava

Conf. univ. dr. habil.

doris.sava@ulbsibiu.ro

Mirela Petrașcu

Lector univ. dr.

mirela.petrascu@ulbsibiu.ro

Gabriela Nistor

Lector univ. dr.

gabriela.nistor@ulbsibiu.ro

Vlad Pojoga

Asistent de cercetare

E-mail: vlad.pojoga@ulbsibiu.ro

Sorin Ungurean

Lector univ. dr.

sorin.ungurean@ulbsibiu.ro

Teodora Creangă

Lector univ. dr.

teodora.creanga@ulbsibiu.ro

Anca-Luminița Iancu

Lector univ. dr.

anca.iancu@ulbsibiu.ro

Liliana Moga

Lector univ. dr.

liliana.moga@ulbsibiu.ro

Nora Căpățână

Lector univ. dr.

nora.capatana@ulbsibiu.ro

Contact

Adresa:
Bulevardul Victoriei nr. 5-7
550024 Sibiu
România

Tel: +40-(269) 21.55.56
Fax: +40-(269) 21.27.07
E-mail: litere@ulbsibiu.ro
Web: http://litere.ulbsibiu.ro

Anunț

În cadrul facultății noastre, programul cu publicul se desfășoară doar în intervalul orar 13-15.

În afara acestui interval orar, ne puteți contacta pe e-mail și la telefon, conform programului uzual de lucru, 8-16.

TOP