Cadre didactice titluare

Constantin Chiriac

Profesor universitar doctor

Contact:
E-mail: tnrs@sibfest.ro

Ion M. Tomuș

Profesor universitar doctor abilitat, Director de departament

Contact:
Tel: +40 269 215 556
E-mail: ion.tomus@ulbsibiu.ro

Dan Glasu

Profesor universitar doctor

Contact:
E-mail: cat.teatru@ulbsibiu.ro

Cristian Radu

Profesor universitar doctor

Contact:
E-mail: c_radu01@yahoo.co.uk

Marian Râlea

Profesor universitar doctor

Contact:
E-mail: gabriel.ralea@yahoo.com

Diana Nechit

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: diananechit@yahoo.fr

Adriana Bârză

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: altisia_adriana@yahoo.com

Luminița Puiuleț

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: luminita.puiulet@ulbsibiu.ro

Diana Fufezan

Conferențiar universitar doctor

Contact:
E-mail: diana.fufezan@gmail.com

Veronica Pătru

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: vera_popescu@yahoo.com

Alba Stanciu

Lector universitar doctor

Contact:
E-mail: alba.stanciu@ulbsibiu.ro

Claudia Domnicar

Lector universitar doctor

Contact:
claudia.domnicar@gmail.com

Florin Coșuleț

Asistent universitar doctor

Contact:
E-mail: flopi_2002@yahoo.com

Adrian Neacșu

Asistent universitar doctor

Contact:
E-mail: neaadry@yahoo.com

Melinda Samson

Asistent universitar doctor

Contact:
martha_melinda@yahoo.com


Cadre didactice asociate

George Banu

Cadru didactic asociat

Contact:
E-mail: georges.banu@wanadoo.fr

Constantin Iridon

Cadru didactic asociat

Contact:
E-mail: iridon.constantin@gmail.com

Codruța Vasiu

Cadru didactic asociat

Contact:
E-mail: codrart@yahoo.com

Doina Udrescu

Cadru didactic asociat

Contact:
E-mail:

Bogdan Sărătean

Cadru didactic asociat

Contact:
saratean@yahoo.com

Șerban Puiu

Cadru didactic asociat

Contact:
E-mail:

Bogdan Georgescu

Cadru didactic asociat

Contact:
bogdangeorgescumail@yahoo.com

Stela Matioc

Cadru didactic asociat

Contact:
stela.matioc@sibiu.ro

Vicențiu Rahău

Cadru didactic asociat

Contact:
vicentiu.rahau@sibfest.ro

Cătălin Pătru

Cadru didactic asociat

Contact:
cat_patru@yahoo.com